ŞİRKET PROFİLİ

2006 yılından beri hizmet veren Alesta Tekstil örme ve dokuma alanında her gün gelişen kalite, teknoloji ve müşteri memnuniyeti prensibiyle sektördeki yerini almıştır.

Tekstil alanında uzman kadrosu ve yıllar içinde oluşan tecrübesi ile Alesta Tekstil hem yurt içi hem de yurt dışı pazarındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Faaliyette bulunduğu sektör içinde 16 yıldır hizmet veren Alesta kurumsal kimliğinin yanı sıra kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile rakipleri arasında farklı konumundadır.

Firmamız yıllara dayanan tecrübesi ile müşterilerinin her türlü tekstil talebine yanıt verebilmekte olup üretimden, teslim aşamasına kadar çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır.

Ayrıca firmamız her yıl Control Union tarafından denetimlere tabi tutularak OCS, GOTS, RWS, RCS, GRS standartlarında sertifikalandırılmaktadır.

ALESTA çözüm odaklı düşünen, kaliteyi ön planda tutan güler yüzlü ve dinamik kadrosu ile günden güne fark yaratmakta, gelişmekte ve geliştirmektedir. Sizi firmamızda ağırlamak dileğiyle…

SERTİFİKALARIMIZ

İletişim Bilgileri

Zümrütevler, Nil Cd. No: 32,
34852 Maltepe / İstanbul© 2022 Alesta Textil.
Created By Aydoğan Ajans.