HAKKIMIZDA

Anasayfa

Hakkımızda

Alesta Tekstil

2006 yılında İstanbul'da kurulan bir giyim, tedarik ve satış ofisiyiz. Ayrıca 2006 yılından beri bay ve bayan tüm gruplar için kumaş ürettiğimiz, bir kumaş fabrikasının ortağıyız. Müşterilerimizle uzun vadeli yaptığımız çalışmalar; sonuç odaklı ve güvenilir oluşumuzun kanıtıdır.

Tüm ürün grupları için size sürekli olarak güçlü koleksiyonlar sunabiliyoruz.

Alesta tekstil, çeşitli üreticilerden dünya çapındaki müşterilerine hazır giyim ihracatı yapan ve triko üreticisi bir tam hizmet tedarik şirketidir.

Sadece tüm müşteri gereksinimlerini karşılamayı değil, aynı zamanda üretim sürecinin her adımında %100 kalite hedefimizi gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Üretim ve tedarik ofisimiz Türkiye'dedir.

Mevcut hızlı moda üretimlerimizin yanına sürdürülebilir moda ürünlerini de dahil etmeyi seçtik.

Zorluğumuz, sürdürülebilir üretimde zaten çok fazla deneyime sahip, size güvenilir geri dönüştürülmüş, organik sürdürülebilir ürünler sunmak için gerekli sertifikalara ve bilgiye sahip üreticilerimizi tanıtmaktır.

Teslim sürelerimiz kısa olduğu için hızlı modada güçlüyüz.

Sizinle iş ortağı olma olasılığımızı göstermemizi istiyorsanız, lütfen yakında sizinle tanışma isteğimizi kabul edin. Alesta Tekstil, yüksek kaliteli ürünlerden oluşan güçlü pazarlama karmasını, rekabetçi bir fiyat stratejisini ve uzun bir memnun müşteri listesini devreye sokuyor.

© 2022 Alesta Tekstil.

Created By Aydoğan Ajans.